سفارش تبلیغ
صبا ویژن

آموزش همه چی با اشکان

 

کشور چین با نام رسمی جمهوری خلق چین، پرجمعیت‌ترین کشور دنیا است که بیش از 1 میلیارد و 300 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن شهر پکن می‌باشد. این کشور در شرق قاره آسیا واقع شده است و توسط حزب کمونیست چین اداره می‌شود و شامل 22 استان، 5 منطقه خود مختار، 4 شهر با مدیریت مستقیم و 2 منطقه اداری ویژه خودمختار هنک‌کنگ و ماکائو می‌شود.

کشور چین چشم‌انداز طبیعی متنوعی دارد که از استپ‌های جنگلی و بیابان‌ها مختلف و جنگل‌های گرمسیری تشکیل شده است. مناطق غربی کشور چین ناهموار است و رشته کوه‌های هیمالیا و تیان‌شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه تشکیل می‌دهد. در مقابل نواحی شرقی این کشور کم ارتفاع است. در ادامه این مطلب موضوعات مختلف درباره کشور چین را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

 

بیشتر بدانید: مهاجرت تحصیلی کانادا

ادامه مطلب...

 

هرساله بیش از 130 هزار دانشجو، از کشورهای مختلف برای کسب علم و تحصیل به کانادا مهاجرت می‌کنند. بیشترین دلایلی که متقاضیان مهاجرت، کانادا را برای تحصیل یا ادامه تحصیل انتخاب می‌کنند، فرهنگ غنی کانادا، امکانات درمانی، اجتماعی و رفاهی و بودن برترین دانشگاه‌ها با رتبه‌های بالا در جهان اما هزینه‌های نسبتا زیاد است.

متقاضیان تحصیل در کانادا، ابتدا باید با چگونگی دریافت ویزای تحصیلی کانادا آشنا باشند تا به مشکل بر نخورند. برای این منظور می‌توانند از یک موسسه اعزام دانشجو به کانادا که دارای سابقه و تجربه بالا باشد، مشاوره دریافت کنند و از هزینه تحصیل در کانادا نیز آگاهی پیدا کنند.

در این مطلب می‌خواهیم درباره تحصیل در مقطع دکترا در کاناداو همچنین تحصیل در مقطع فوق‌لیسانس در کانادا و برای دانشجویانی که قصدتحصیل در مقطع کارشناسی در کانادا را دارند، توضیحاتی را بیان کنیم.

 

بیشتر بدانید: جاذبه‌های گردشگری آمریکا

ادامه مطلب...

همه ساله مردم زیادی در سرتاسر دنیا با هدف های مختلفی از جمله کار، تحصیل، زندگی، سرمایه گذاری و غیره تصمیم به ترک کشور خود و مهاجرت به کشور دیگر می گیرند. برای این کار باید همه جوانب را در نظر گرفت زیرا یک اقدام نسنجیده می تواند تبعات بدی را به همراه داشته باشد.

 

برای این کار باید اطلاعاتی نظیر شرایط اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره کشوری که قرار است مقصد شما باشد داشته باشید. یکی از این کشورهایی که امروزه پذیرای تعداد زیادی از مهاجران و گردشگران است، کشور ترکیه می باشد. در این مقاله سعی داریم تا هر آنچه که لازم است درباره ترکیه بدانید، برای شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

 

بیشتر بدانید: لاتاری آمریکا

ادامه مطلب...

 

آلمان یکی از کشورهایی است که در چند دهه اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته و از نظر اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی به یک کشور ایده آل برای زندگی و کار تبدیل شده است. بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت از کشور خود را دارند، آلمان را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند و همین باعث شده که آمار مهاجرت به این کشور افزایش پیدا کند.

در این مقاله سعی داریم تا زندگی در کشور آلمان از ابعاد مختلف بررسی کنیم و به آن بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید. ادامه مطلب...

لاتاری گرین کارت آمریکا برنامه ای برای حفظ تنوع نژادی در ایالات متحده امریکاست که به اختصار با نام لاتاری از آن یاد می شود و هر ساله به صورت قرعه کشی میان بیش از صد کشور مجاز برگزار می شود.

این قرعه کشی تماما توسط دولت های ایالتی آمریکا توسط هوش مصنوعی انجام می شود و نیروی انسانی هیچ دخالتی در آن ندارد.

در این مقاله قصد داریم با به معرفی لاتاری، تاریخچه آن، نحوه برگزاری و تعداد برندگان بپردازیم. پس در ادامه همراه ما باشید. ادامه مطلب...